«Був на самому «нулі»: на Сході загинув військовослужбовець з Мостищини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Був на самому «нулі»: на Сході загинув військовослужбовець з Мостищини
07 Листопада, 17:18
logo-black

«Був на самому «нулі»: на Сході загинув військовослужбовець з Мостищини

Сьогодні, 7 листопада, повідомили про загибель бійця 80-ї десантно-штурмової бригади з Львівщини Олега Свинарика. Хлопцеві було всього 20 років.  Родом він із села Арламівська Воля Мостиського району.

«Отримали сумну звістку. Подробиці про загибель поки невідомі, але це бойова втрата, хлопець був на самому «нулю». Завтра поїдемо за тілом загиблого. Попередньо, десь у вівторок з загиблим можна буде попрощатися на Львівщині», – повідомили у ГО «Центр Гарант» Спілка учасників АТО Львівщини.

Відомо, що військовослужбовець загинув близько 6 ранку біля села Половинкине в Луганській області.

У рідному селі юнака розповідають, що просто спантеличені страшною звісткою.

«Надзвичайно світла і добра дитина. Гарно вчився в школі, завжди активний і відзивчивий на чужу біду. Немає людини у селі, хто б міг щось погане про нього сказати. Він недавно на передовій, по закінчені школи працював із старшим братом робочим на залізниці, а потім пішов за контрактом служити на Схід. Десь місяців зо два тому був вдома у відпустці, а далі на передову…Сьогодні із влоєнкомату повідомили, що Олег отримав кульове поранення в око…загинув. Зовсім молодий… Це страшне горе для всіх нас» – розповідає староста села Арламіська Воля Ольга Горон.

У Арламівській Волі Олег проживав з батьком, бабусею, дідусем та двома братами. Мати мешкала окремо. Зі слів старости, тіло бійця зустрічатимуть всім селом та з учнями місцевої школи. Про організацію похорону повідомлять пізніше.

Відео