1-3 вересня у Яворівській громаді проходив Чемпіонат України з велоспорту на шосе та веломарафон Kormil cycling race | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
1-3 вересня у Яворівській громаді проходив Чемпіонат України з велоспорту на шосе та веломарафон Kormil cycling race
04 Вересня, 19:05

1-3 вересня у Яворівській громаді проходив Чемпіонат України з велоспорту на шосе та веломарафон Kormil cycling race

На Яворівщині вперше проводилися національні велозмагання такого рівня. Загалом це вже четвертий Чемпіонат з велоспорту на шосе на Львівщині. Участь у змаганнях взяли 126 професійних спортсменів з різних областей України, за нагороди змагалися юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата. Вони боролися за медалі у командній гонці, груповій гонці та гонці критеріум. У перший день змагань спортсмени долали маршрут с. Лісок – с. Дрогомишль – с. Лісок, у другий – с. Лісок – с. Грушів – с. Лісок, у третій – по м. Яворів.

 

У третій день Чемпіонату на переможців чекали нагороди та пам’ятні подарунки. Окрім того була проведена аматорська велогонка Kormil cycling race, у якій усіх охочі змогли випробувати свої сили та просто насолодитися велосипедним спортом. Зірковим гостем та учасником веломарафону був наш титулований параатлет Павло Баль. Велогонка стартувала з Яворова, учасники їхали до Нагачева і назад до Яворова.

Координували проведення головних велоподій країни на Львівщині незмінно управління молоді та спорту Львівської ОВА, співорганізатор змагань — Яворівська міська рада. Спорт Львівщини, а особливо велоспорт, має багато надійних друзів у бізнес-середовищі.Завдяки державно-приватному партнерству  будь-який спортивний захід  завдяки підтримці бізнесу значно цікавішим і для громади, і для спортсменів, і для вболівальників. Серед таких друзів – група компаній Kormil, яка стала титульним партнером змагань не лише фінансово, а й ідейно та організаційно.

Відео