Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
10 років турботи: медичний центр “UROSVIT” відновлює та зміцнює здоров’я
14 Серпня, 16:43

10 років турботи: медичний центр “UROSVIT” відновлює та зміцнює здоров’я

Послуги висококваліфікованих лікарів урологів з великим досвідом роботи, які уважно ставляться до пацієнтів і детально розглядають кожен окремий випадок хвороби. Висока ефективність лікування, яка досягається правильною постановкою діагнозу, призначенням дієвих, а головне – безпечних ліків та в окремих випадках застосуванням професійного і точного обладнання, – все це можна отримати у львівському медичному центрі «UROSVIT», що на вулиці Огієнка 3.

«Основна наша спеціалізація і гордість – це якісне лікування сечокам’яної хвороби за допомогою сучасної апаратури (літотриптора), яка дозволяє швидко та безболісно позбавитись каменів будь-якої локалізації. Дроблення каменів при літотрипсії не потребує анестезії та оперативного втручання! Це надзвичайно ефективна і безпечна  альтернатива застарілим та небезпечним операціям, – розповідають у клініці «UROSVIT». – У нас ви також можете пройти уродинамічні обстеження, котрі дозволяють точно визначити причину сечовипускання, та УЗД обстеження усіх органів і систем організму на надсучасному УЗД-апараті з високою роздільною здатністю. А завдяки співпраці з лабораторіями, наші пацієнти мають змогу здати усі необхідні аналізи на місці».

До слова, медцентр працює вже 10 років. За цей час клініка «UROSVIT» налагодила співпрацю з діагностичним відділенням Ягелонського університету, що у Польщі,  та Королівським Університетом Торонто, у Канаді. У медцентрі запевняють, при необхідності випадок пацієнта може бути розглянутий висококваліфікованими закордонними лікарями.

 

  • 0
  • 169
Схожі новини