Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
100-річна Юлія Тильчак з Жидачівщини досі працює на городі
25 Березня, 13:18
logo-black

100-річна Юлія Тильчак з Жидачівщини досі працює на городі

Юлія Швидко

22 березня Юлія Тильчак зі села Рогізно Жидачівського району відсвяткувала 100-річчя. Зі святом її вітали районні та місцеві чиновники. Під час недільної відправи у церкві молилися за здоров’я ювілярки.

«Бабця у нас, як молода. Вона сама собі готує їсти, порається біля хати, любить працювати на городі. Торік восени ще косила та коріння з дерев вирубувала. Щодня дякує Богу, що оберігає її на цьому світі. 10 березня вітер вирвав з корінням 100-річний ясен, що ріс на подвір’ї баби Юлі. Дерево звалилося на протилежну сторону від її хати. На щастя, бабуся не постраждала», – розповідає LMN Ольга Федишин, онучата племінниця Юлії Тильчак.

Жінка живе сама, за нею доглядають братові онуки та правнуки.

«Не мала бабця Юля щастя по житті. Замолоду вийшла заміж, чоловік пішов на війну. Там, скоріш за все, загинув. Донині жодної вісточки звідти не прийшло. А другого її чоловіка забрали НКВД-исти. Дитинку народила, так маля у півтора рочку померло, – каже Ольга Федишин. – Бабця собі хатинку у рідному селі поставила, сама оселилася. Працювала у колгоспі. Не один раз зі сумом згадує минуле. Війна їй багато біди принесла. То щоразу молиться за щасливе майбутнє для України».

Фото: ZIK

Схожі новини