Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
12-річному хлопцю з Яворівщини на циркулярці відрізало чотири пальці і півдолоні
11 Квітня, 12:03

12-річному хлопцю з Яворівщини на циркулярці відрізало чотири пальці і півдолоні

Вчора, 10 квітня, до львівської міської дитячої лікарні  привезли 12-річного хлопчика з Яворівського району. Йому на циркулярці відрізало чотири пальці і півдолоні лівої руки. Хлопця відразу забрали в операційну.

«Дитина втратила багато крові, у нього був больовий і геморагічний шок. Наші хірурги були готові пришити хлопчику пальці, але циркуляркою їх так розтрощило, що, за словами батька, їх неможливо було зібрати. Хлопчика прооперували, загрози для життя нема», – повідомив заступник головного лікаря дитячої лікарні Роман Герега, передає zaxid.net.

Батько хлопчика обрізав на циркулярці дошки. Син несподівано підійшов ззаду і хотів допомогти притримати дошку. У цей момент і стався нещасний випадок. Батько, на щастя, не розгубився. Швидко наклав синові джгут з пояса і відразу повіз до лікарні.

«Це нещасний випадок, який важко було передбачити.  Хлопець ще, мабуть, тиждень пробуде в лікарні», – каже Роман Герега.

За словами лікаря, до них часто потрапляють діти з травмами, які можна передбачити. Медики просять батьків максимально дбати про безпеку дітей. На жаль, не всі заподіяні травми можна вилікувати без наслідків для здоров’я.

Фото: ілюстративне.

  • 0
  • 4796
Схожі новини