15 людей постраждали внаслідок ракетної атаки на Львівщину, серед них дитина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
15 людей постраждали внаслідок ракетної атаки на Львівщину, серед них дитина
15 Серпня, 11:10

15 людей постраждали внаслідок ракетної атаки на Львівщину, серед них дитина

Внаслідок ранкового ракетного удару по Львівщині постраждали 15 людей. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Наймолодшій потерпілій 10 років, найстаршій – 72. У більшості потерпілих царапини й порізи через вибиті вікна, забої. П’ятьох людей госпіталізували», – сказав він.

Також пошкоджено 40 будинків та дитсадок у Львові. У Львівському медичному фаховому коледжі «Монада» вибиті вікна, також виникли пожежі у трьох будівлях промислового підприємства.

«Область:

  • У Ставчанах Львівського району пошкоджені 15 житлових будинків в приватному секторі, з них 6 – критично. Також пошкоджені легкові автомобілі.
  • У селі Суховоля Львівського району уламками від ракет пошкоджені 4 житлових будинки в приватному секторі. Потерпілих нема.

Станом на зараз триває обстеження пошкоджених будівель та ліквідація наслідків удару», – йдеться в повідомленні очільника ОВА.

Додамо, мешканці пошкоджених і зруйнованих будинків можуть на платформі Дія подати запит на отримання компенсації. Максимальна сума відшкодування – 200 тисяч гривень.

Загалом під час сьогоднішньої атаки на Львівщину летіли 7 ракет, одну з них збили.

Відео