Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
3-річна дівчинка, яка була на ШВЛ через коронавісус, одужує
02 Жовтня, 14:37
logo-black

3-річна дівчинка, яка була на ШВЛ через коронавісус, одужує

Маленька пацієнтка із Миколаївського району, яка з 15 вересня перебувала на ШВЛ через коронавірус, нарешті почала одужувати. Її вже відключили від апарату “штучної легені”, – заявила сьогодні на брифінгу керівник лікарні ОХМАДИТ Олександра Бурда.

«Дівчинка була однією із найважчих наших пацієнток за весь період Ковід -19. Ми змушені були підключити її до ШВЛ, згодом на високочастотну осиляцію. Для того, щоб забезпечити адекватний газообмін вона була підключена до екстракорпоральної мембранної оксигенації – штучної легені. Сьогодні ми вдячні всім, хто домоміг дитині подолати цю хворобу. Дівчинка має позитивну динаміку в одужуванні. Нормальні гази крові. Відновився діорез. Зараз маємо ще стабілізувати систему гемостазу», – розповіла Бурда.

Нагадаємо, дитина потрапила до лікарні із важкою двосторонньою пневмонією. Її одразу поклали у реанімаційне відділення, а згодом підключили до ШВЛ. Для маленької пацієнтки небайдужі львів’яни здавали кров. Дівчинці дуже потрібен був тромбоконцентрат.

Зараз дівчинка досі залишається підключеною до ШВЛ. Але лікарі мають надію на цілковите її одужання.

Керівник ОХМАДИТУ також зазначила, що якщо спочатку вважалося, начебто коронавірус не вражає дітей, то останні місяці думка лікарів змінилася. З липня по вересень у них було зафіксовано біля 30 випадків захворювання серед неповнолітніх.

Найменшій дитині, яка перехворіла на цю небезпечну недугу, було всього кілька днів. Її привезли одразу з пологового. Найстаршому підлітку – 17.5 років.

Основний симптом, з яким батьки зверталися до медиків – була висока температура у дітей, яка важко збивалася.

 

  • 0
  • 169
Схожі новини