Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
3-тижневе немовля зі Сколівщини заразилося кашлюком від старшого брата
13 Липня, 19:51

3-тижневе немовля зі Сколівщини заразилося кашлюком від старшого брата

Четверту добу у реанімаційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні виходжують немовля зі Сколівського району. Лікарі діагностували кашлюк, коли йому було всього 24 дні від народження, передає Zaxid.net.

«Малюк заразився кашлюком від старшого брата. Не мав щеплення від цього захворювання, бо перше щеплення від кашлюка роблять лише у два місяці. З кожним днем його стан поліпшується», – повідомив завідувач реанімаційного відділення лікарні Віктор Токарєв.

Лікар зазначає, що останнім часом побільшало хворих дітей з кашлюком. За останній тиждень до інфекційної лікарні Львова госпіталізували восьмеро пацієнтів з таким діагнозом. Серед них є і немовлята, яким всього кілька місяців. Переважна більшість з них – без щеплень.

Кашлюк – дуже небезпечніше захворювання для дітей до року, бо від нестачі кисню вони задихаються, можуть посиніти. Тому при перших проявах нападів кашлю слід відразу звернутися до лікаря. Летальність від цієї недуги становить 3%. Найвища вона серед дітей до двох місяців.

Фото: ілюстративне

Схожі новини