31-річного мешканця Львівщини підозрюють у незаконній реєстрації права приватної власності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
31-річного мешканця Львівщини підозрюють у незаконній реєстрації права приватної власності
01 Травня, 15:42

31-річного мешканця Львівщини підозрюють у незаконній реєстрації права приватної власності

На Львівщині повідомили про підозру державному реєстратору, який самовільно змінив дані в реєстрі нерухомості. Зловмисник незаконно провів реєстрацію права приватної власності на один з недобудів. Про це повідомили у Поліції Львівщини.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Жовківської окружної прокуратури, повідомили держреєстратору про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

31-річний житель Львівського району, державний реєстратор одного з «Центрів надання адміністративних послуг», несанкціоновано змінив інформацію в автоматизованій системі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та провів реєстрацію приватного права власності щодо об’єкту незавершеного будівництва, розташованого на земельній ділянці комунальної власності, – розповіли поліцейські.

За несанкціоновані дії з інформацією йому загрожує штраф від двох до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи до двох років.
Досудове розслідування триває.
Відео