Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
7-річний хлопчик зі Львова, який захворів на правець, не був вакцинований
19 Серпня, 17:59

7-річний хлопчик зі Львова, який захворів на правець, не був вакцинований

У понеділок, 19 серпня, о 3.00 до Львівської міської дитячої лікарні госпіталізували 7-річного львів’янина з судомами. Лікарні клінічно діагностували у дитини правець, повідомляє Zaxid.net.

«Хлопчик не мав щеплення від правця. Він в реанімації. Його оглянули різні спеціалісти і клінічно діагностували правець. Дитину зараз будуть госпіталізовувати в Львівську обласну дитячу лікарню ОХМАТДИТ, бо дітей з таким захворюванням лікують саме в цій лікарні», – каже заступник головного лікаря Федір Осим.

Лікар розповів, що два тижні тому хлопчик упав з велосипеда, поранив коліна. Через рани в організм дитини і потрапила інфекція.

Заступник головного лікаря ОХМАТДИТу Олександра Бурда повідомила, що хлопчик вже в реанімації обласної лікарні. Зараз йому призначають всі необхідні обстеження і лікування.

Як відомо, це вже другий випадок правця на Львівщині у цьому році. І восьмий
випадок правця в області за останні чотири роки. Наприкінці червня цьогоріч це захворювання діагностували у 12-річного хлопчика з Яворівського району.

Нагадаємо, правець – це гостре інфекційне захворювання, що вражає нервову систему і проявляється сильними судомами. У важких випадках хворий вигинається дугою, спираючись на п’ятки і потилицю.

Захиститися від цієї хвороби, як кажуть лікарі, можна лише вакцинацією. Дітям слід отримати щеплення у віці 2, 4, 6 і 18 місяців. У віці 6 і 16 років необхідна ревакцинація. Дорослим потрібно поновлювати щеплення від правця кожні 10 років.

Фото: ілюстративне

Схожі новини