Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
72-річний двірник, який виграв тур Європою, ніколи не був за кордоном
21 Березня, 15:03
logo-black

72-річний двірник, який виграв тур Європою, ніколи не був за кордоном

Тетяна Пасічник

72-річний львівський двірник Володимир Катинський готується до поїздки чотирма європейськими містами. 15 березня він став переможцем конкурсу “Найкращий двірник Львова-2019” і отримав приз – тур «Вікенд в Європі».

Катинський живе і працює в мікрорайоні Топольна-Змарстинівська. Його дружина Ольга – теж двірник. Відпочивати поїдуть удвох. Подружжя живе разом вже 40 років.

«Я ще ніколи не був за кордоном. Відпочивав в українських містах, на морі був, але щоб побачити світ – ніколи, – розповідає LMN Катинський. – А тут запропонували відвідати зразу чотири країни – Краків, Прагу, Відень та Будапешт. Звичайно, що здивований був. Не сподівався. Спочатку навіть хотів відмовитися від того призу. Бо з жінкою навіть паспортів закордонних не маємо. Та в міській раді обіцяли помогти з цим».

img_0224-683x1024

Кандидатуру Катинського на конкурс подала місцева жителька.

«Вона лише підійшла до мене і запитала, чи я не проти, – каже Володимир. – Я сказав: «Та робіть, що хочете!». І забув про це . А потім дзвонять мені, щоб ішов до Садового по приз. Спершу і не зовсім зрозумів, що сталось».

Володимир працює двірником 13 років. Каже, найголовніше у його роботі – чистота.

«Шкода, що деякі люди думають, раз ти двірник – тебе можна не поважати, ігнорувати. Бувають випадки, коли молодь кидає окурки та пляшки мені прямо під ноги, – додає. – Я не нервуюсь і не кричу. Спокійно беру це сміття, підходжу і пояснюю, що так робити не можна. Бо люблю свою роботу, люблю, коли навколо чисто. Тому на всякі такі дурниці не витрачаю нервів. Думаю, та молодь колись подорослішає і стане мудрішою. Сама почне працювати – і буде чиюсь працю цінувати».

За свою роботу Володимир Катинський отримує 3600 грн на місяць. Сертифікат на тур дійсний до 2020 року. Подружжя ще не вирішило, коли саме поїдуть.

Фото: Galnet.

  • 0
  • 462
Схожі новини