Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Абітурієнти зможуть вступити в заклади профтехосвіти до 1 листопада
30 Серпня, 12:50

Абітурієнти зможуть вступити в заклади профтехосвіти до 1 листопада

Вступну кампанію в заклади профтехосвіти на вільні місця регіонального та державного замовлення продовжили до 1 листопада. Про це повідомили у Львівській ОВА, зазначивши, що відповідного листа скерували керівникам закладів освіти 24 серпня.

Зазвичай Міністерство освіти і науки продовжувало вступну кампанію до профтехів до 1 жовтня. Однак цьогоріч через військові дії в Україні вступники мають чимало перешкод для вчасного подання документів на вступ. Зокрема, мова йде про вступників із територій, які розташовані в районі проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні, блокуванні.

Аби вступники мали можливість здобути професійну освіту, донабір на вільні місця триватиме на місяць довше – до листопада.

«Вступна кампанія справді непроста, але навіть в умовах повномасштабної війни до наших закладів йдуть вчитися стільки ж вступників як і минулого року. Маємо вже 80% виконання регіонального замовлення. Ми приймаємо і готові надалі приймати на навчання здобувачів освіти з числа ВПО. Добре, що Міністерство освіти і науки продовжило вступ до листопада, бо багато абітурієнтів втратили документи, а щоб виготовити треба час», – наголосили у Львівській ОВА.

Зазначимо, заклади профтехосвіти здебільшого розпочнуть навчання в очній формі.

Схожі новини