Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Адміністраторку готелю на Сколівщині оштрафували на 34 тисячі гривень за роботу у карантин
27 Травня, 11:48

Адміністраторку готелю на Сколівщині оштрафували на 34 тисячі гривень за роботу у карантин

Готель «Monactic-SPA» у Сколівському районі не припинив працювати після введення карантину. Відтак, суд оштрафував на 34 тис. грн адміністраторку закладу. Відповідну постанову виніс Сколівський районний суд, повідомляє Zaxid.net.

Готель, що розташований у селі Орів Сколівського району, не припинив свою роботу попри карантинні обмеження. 20 березня поліцейські склали протокол про порушення, а 19 травня справу розглянув Сколівський райсуд.

Адвокат адміністраторки готелю Світлани С. у суді повідомив, що у разі закриття готелю були б порушенні права гостей, які там мешкали, «оскільки вони заселились до прийняття відповідних «заборон». Він також заявив, що місцева влада належним чином не довела до відома працівників готелю інформацію про обмеження у зв’язку із карантином. Водночас адміністраторка готелю визнала, що сільська голова Орева попереджала працівників готелю про введений карантин.

Сама сільська голова також у суді підтвердила, що телефонувала адміністраторці готелю і просила виселити людей з номерів та закрити ресторан. Окрім того, за день до складання протоколу про порушення на дошці оголошень готельного комплексу вивісили розпорядження сільської голови про карантин.

Таким чином суддя Юрій Ясінський, який розглядав цю справу, визнав Світлану С. винною у порушенні карантину і оштрафував її на 34 тис. грн. Протягом 10 днів з моменту винесення цієї постанови Світлана С. може оскаржити її в апеляції.

  • 0
  • 3572
Схожі новини