Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Адміністраторку готелю на Сколівщині оштрафували на десятки тисяч гривень за порушення карантину
26 Липня, 11:52

Адміністраторку готелю на Сколівщині оштрафували на десятки тисяч гривень за порушення карантину

Сколівський районний суд і Львівський апеляційний суд визнали винною адміністраторку готельного комплексу Monastic-SPA у порушенні правил карантину і винесли рішення про накладення штрафу у розмірі 34 тисячі гривень,  повідомляє «Главком».

9 травня Сколівський районний суд Львівської області розглянув адмінсправу щодо адміністраторки популярного готельного комплексу. Згідно з адмінпротоколом, який склали місцеві поліцейські, 20 березня вона порушила постанови Кабінету Міністрів України про встановлення карантину, протокол №4 Сколівської РДА Львівської області та розпорядження голови села Орів в частині роботи ресторану і готелю Monastic-SPA в селі Орів Львівської області. Зокрема, урядові постанови забороняли з 17 березня 2020 року роботу суб`єктів господарювання, зокрема, закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів тощо.

На судове засіданні працівниця готельного комплексу не з`явилась, про причини неявки не повідомила. Натомість прибула її адвокат, яка наполягала на закритті справи.

Ключовими аргументами було те, що в адмінпротоколі не вказано чіткий об`єкт правопорушення та відсутні відомості про порушені пункти постанов; порушено права відпочиваючих на оренду житла, оскільки люди заселились до прийняття відповідних заборон; органи місцевого самоврядування не довели належним чином готельному комплексу Monastic-SPA урядові постанови щодо запровадження карантину; всі готелі Львівської області на 20 березня 2020 року працювали.

Між іншим, на сайті готельного комплексу розміщено повідомлення про те, що «курорт розташований в самій безпечній частині українських Карпат. За час карантину не зафіксовано жодного випадку сovid-19».

Крім цього, захисниця адміністраторки надала пояснення, що голова села Орів 19 березня 2020 року розмовляла телефоном з адміністратором та власником Monastic-SPA і повідомляла їм про те, що на території України введено карантин та, відповідно, нею винесено розпорядження від 19 березня про забезпечення виконання Постанови Кабміну щодо введення карантину.

У суді було допитано сільську голову, яка зауважила, що 20 березня до сільської ради приїхали працівники поліції та вказали, що готельний комплекс Monastic-SPA продовжує працювати, а тому необхідно туди поїхати. Коли вони приїхали на територію комплексу, то побачили, що там є відпочиваючі, працює ресторан. Після цього було складено протокол про адміністративну відповідальність.

Сколівський райсуд з’ясував, що ще 20 лютого 2020 року власник Monastic-SPA надав довіреність адміністраторці свого закладу діяти від його імені та представляти його інтереси в усіх без винятку установах. Звідси працівниця готельного комплексу є суб`єктом правопорушення, оскільки була належним чином уповноважена на вжиття заходів з приводу забезпечення виконання вимог постанови Кабміну щодо заборони роботи розважального комплексу Monastic-SPA.

Адміністраторка не погодилася з рішенням суду першої інстанції про накладення штрафу і подала апеляцію. 22 липня Львівський апеляційний суд залишив без змін постанову Сколівського райсуду.

«Суд першої інстанції наклав на особу стягнення, що за своїм видом та розміром є законною і обґрунтованою мірою відповідальності за вчинене правопорушення, і відповідає меті виховання особи, що його вчинила та запобіганню вчиненню нових правопорушень», – сказано в рішенні апеляції.

Постанова Львівського апеляційного суду є остаточною і оскарженню не підлягає.

  • 0
  • 1379
Схожі новини