Акцією “Ангели пам’яті” на Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Акцією “Ангели пам’яті” на Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні
17 Лютого, 12:31

Акцією “Ангели пам’яті” на Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні

Завтра, 18 лютого, о 15.00 у Львові на проспекті Шевченка розпочнеться акція “Ангели пам’яті”.  До проекту долучились майже усі навчальні заклади області, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Усіх охочих запрошують прийти у цей день та вшанувати пам’ять наших героїв.

«Уже другий рік поспіль ми долучаємося до тихої акції «Ангели пам’яті». Цьогоріч спільно з  родинами Героїв Небесної Сотні та школами на проспекті Шевченка у місті Львові ми розвішаємо на алеї символічні паперові витинанки у вигляді ангелів, якими прикрасимо дерева», – зазначила Мирослава Туркало.

У школах відбуватимуться тематичні уроки, вшановуватимуть Героїв Небесної Сотні. Окрім цього, у різних населених пунктах планують також створити алеї “Ангелів пам’яті”. Триватиме акція до 21 лютого.

Ініціатором акції є мистецька агенція «Територія А». Організували проект в пам‘ять про розстріл Героїв Небесної сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. Нині – частина вулиці Інститутської носить назву Алея Героїв Небесної Сотні.

Акція «Ангели пам’яті» відбувається за підтримки команди Музею Революції Гідності. Цього року, окрім Льовова, вона відбудеться у різних містах України. Також у Парижі (Франція).

Фото: Дивись.info

Відео