“Авакова у відставку”: у Львові та інших містах люди вийшли на протест | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Авакова у відставку”: у Львові та інших містах люди вийшли на протест
05 Червня, 10:52
logo-black

“Авакова у відставку”: у Львові та інших містах люди вийшли на протест

Сьогодні, 5 травня, у Верховній Раді народні депутати планують заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з доповіддю щодо резонансних кримінальних подій. Зокрема щодо перестрілки в Броварах та зґвалтування жінки у поліцейському відділку в Кагарлику. У зв’язку з цим з 9.00 під будівлею Головного управління Національної поліції Львівщини відбувається акція “Авакова у відставку”.

Зібралося декілька сотень людей. Тримають у руках плакати “Куди дзвонити, якщо вбиває поліція”, “Я не вірю, що досі маю протестувати проти цієї чортівні”, “Дякую Аваков за реформу МВС. Тепер мусара не завжди вбивають, іноді просто гвалтують” та ін.

“Ми хочемо показати, що нам не байдуже. Що ми не забули ані вбивства дитини, ані зґвалтування, ані нападів, ані посадок невинних, ані інших зловживань, що доводять людей до відчаю. Не забули і не маємо наміру пробачати. Депутати мають проголосувати за постанову, про його відставку”, – кажуть організатори акції.

Такі ж акції відбуваються у Києві та інших містах України. Під будівлею Верховної Ради протестувальники палять поліцейський бобік та фаєри, передає “Громадське”.

Фото: соціальні мережі, Ірина Моряк

  • 0
  • 464
Відео