Бажав окупантам перемоги: на Львівщині судитимуть полковника у відставці за проросійську агітацію
21 Квітня, 17:55
Бажав окупантам перемоги: на Львівщині судитимуть полковника у відставці за проросійську агітацію
реклама
На Львівщині судитимуть місцевого жителя, який поширював у соцмережі наративи кремля та підтримував російську агресію в Україні. Поціновувачу «руского міра загрожує до 8 років за ґратами, повідомляє Служба безпеки України у Львівській області.
Колишній радянський військовий, полковник у відставці в забороненій мережі «Однокласники» поширював дописи антиукраїнського спрямування.
«Зокрема, у публікаціях прославлялись та возвеличувались російські окупанти. Також у поширених матеріалах українців називали «неонацистами», а окупантам бажали перемоги», – йдеться в повідомленні Львівської обласної прокуратури.
Під час обшуків вдома у чоловіка виявили комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності та заборонену радянську символіку.
Йому вже повідомлено про підозру за ч. 2 та ч.3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників) ККУ.