Без батька залишилось четверо дітей: завтра у Львові прощатимуться із 47-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишилось четверо дітей: завтра у Львові прощатимуться із 47-річним Героєм
11 Червня, 15:55

Без батька залишилось четверо дітей: завтра у Львові прощатимуться із 47-річним Героєм

Завтра, 12 червня, у Львові прощатимуться із Романом Тихим, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі», – йдеться у повідомленні.

47-річний Роман Тихий народився в селищі міського типу Нові Стрілища,  Львівської області. Згодом його родина переїхала на Херсонщину.

Навчався у Антонівській загальноосвітній школі I-III ступенів. Закінчив підготовчі курси із експлуатації газового устаткування.

Після завершення навчання проходив військову службу лавах морської піхоти у Севастополі. Із сімʼєю проживав у Скадовську. Працював слюсарем газового устаткування. Захоплювався футболом.

Після початку повномасштабної війни разом із родиною переїхав до Львова. Тут Роман Тихий вступив до складу 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Героя залишилися дружина, четверо дітей та брат.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео