На Бущині безпритульний собака покусав школяра | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Бущині безпритульний собака покусав школяра
09 Жовтня, 13:41
logo-black

На Бущині безпритульний собака покусав школяра

У Буську місцеві мешканці б’ють на сполох. Кажуть, в місті розвелись цілі зграї безпритульних собак. Нападають на людей. На днях пес покував до крові 10-річного хлопчика, коли той повертався зі школи додому.

 

«Шановна місцева влада приймайте міри щодо дворових собак, які бігають зграями по місту і лякають та кусать дітей. Жах», – повідомляють на місцевому порталі «Буськ онлайн».

Щодо випадку із школярем, то свідки розповідають, дитина не зачіпала тварину, проходила повз. Пес накинувся на хлопчика та вкусив біля ліктя, до крові. Малий налякався до плачу.

«Вчора в обідню перерву поверталася з цвинтаря велосипедом…, то біля брами консервного заводу напали на мене біля 20 різнокаліберних собак. Просто машини переїхати не могли, зупинялися, я скочила з ровера і, на щастя, зуміла захищатися».

«Це дуже серйозна проблема в Буськ, але нікому немає до того діла. На вул.Петрушевича також зграї безпритульних псів, діти до школи бояться самі ходити», – пишуть у коментарях місцеві мешканці.

 

LMN зв’язалася із міською радою Буська, голова запевнив, що над проблемою уже працюють.

“Ми уже підписали договір із ЛКП “Лев”. Домовились, що відловимо та передамо їм собак, які створюють неспокій у місті. Вже там ветеринари підлікують тварин, стерилізують, оброблять від бліх, та повернуть нам. Після стерилізації, запевнили нас, собаки стануть неагресивними та більше не чинитимуть небезпеки для місцевих мешканців. Десять днів утримання одного пса в ЛКП обійдеться в 5 тисяч гривень. Хочемо пролікувати 15 тварин”, – сказав Ростислав Сліпець, міський голова Буська

Відео