У Львові на вулиці Миколайчука, навпроти соціального житла у напрямку до Голосківського кладовища,впорядкують узбіччя та облаштують зелені газони. Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, на цій ділянці протягом багатьох років утворилося стихійне сміттєзвалище із залишків будівельних матеріалів, яке з часом заросло самосівом. Роботи розпочнуть цього тижня, а до прибирання залучать також спеціалізовану техніку.
«Ми оголосили тендер на очищення та впорядкування цієї території. Для виконання робіт необхідно залучити важку спецтехніку, зокрема кран, щоб прибрати великогабаритні бетонні конструкції та інше будівельне сміття. Роботи розпочнемо вже цього тижня. Орієнтовно вони триватимуть близько місяця. Попри використання великої спецтехніки, обмежень для руху громадського чи приватного транспорту не буде», — зазначили в Шевченківській районній адміністрації.