Білоруський прикордонник під обстрілами своїх пробрався в Україну, аби долучитись до ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Білоруський прикордонник під обстрілами своїх пробрався в Україну, аби долучитись до ЗСУ
13 Липня, 12:26

Білоруський прикордонник під обстрілами своїх пробрався в Україну, аби долучитись до ЗСУ

Білоруський прикордонник незаконно перетнув кордон з Україною, аби приєднатись до війни проти рф. Про це повідомив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко, пише Українська правда.

За його словами, нещодавно прикордонний наряд одного з підрозділів Волинського прикордонного загону затримав чоловіка без документів. Він незаконно перетнув кордон України, пробираючись із Білорусі.

“Затриманий повідомив, що є білоруським прикордонником та проходить службу у Брестській прикордонній групі. Він зауважив, що на порушення зважився, щоб доєднатися до Сил оборони України у війні проти російського агресора.

Чоловік також розповів, що відносно необхідності протистояти Росії мав однодумців. З одним із них білоруський прикордонник й вирушив в Україну, але в прикордонні дорогою до кордону їх виявили та зі стрільбою переслідували, тож перетнути державну межу зміг лише він один”, – розповів Демченко.

Речник додав, що наразі озвучену затриманим громадянином РБ інформацію перевіряють, після чого прийматиметься рішення щодо його подальшої долі.

  • 0
  • 224
Відео