Більше півсотні автозаків охороняють площу перед Оперним: Львів чекає Порошенка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Більше півсотні автозаків охороняють площу перед Оперним: Львів чекає Порошенка
28 Березня, 18:03
logo-black

Більше півсотні автозаків охороняють площу перед Оперним: Львів чекає Порошенка

Віра Потічна

Сьогодні о 18.00 на сцені, що на проспекті Свободи, має виступити Петро Порошенко. Ще з 14.00 центральну частину міста перегородили. З обох боків Оперного театру вистроїлися поліцейські машини та правоохоронці у касках.

“”Петро Олексійович, львів’яни не кусаються. Ну, може мають кілька запитань через обіцянки з 2014-го, але в цілому всі законослухняні”, – зреагував на ситуацію мер Львова Андрій Садовий.

До головної сцени люди, які хочуть побачити Порошенка, заходять через кілька пропускних пунктів. Їх перевіряє поліція: просять показати кишені та вміст сумок. Чоловіків і жінок обдивляються окремо. Не дозволяють приносити запальнички, колото-ріжучі предмети та ті, які нагадують газові балончики.

Виступ президента очікують о 18.00. Зараз з головної сцени виступають музичні колективи, до людей звертаються бійці АТО та українські артисти.

Ближче, ніж за 20 метрів до сцени, пропускають тільки людей за спеціальними списками. По периметру на будинках виставлені снайпери. Під пам’ятником Шевченка також збираються люди, серед них багато молодих чоловіків у чорній формі з жовтими пов’язками на рукавах. Можливо плануються провокації.

 

Фото: LMN

Відео