Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бізнес підтримує медиків: лікарням Львівщини передали 8 апаратів ШВЛ
03 Липня, 16:03

Бізнес підтримує медиків: лікарням Львівщини передали 8 апаратів ШВЛ

Сьогодні, 3 липня, 1-ша міська лікарня Львова та пологовий будинок на вулиці Мечнікова отримали апарати штучної вентиляції легень. Їх для медзакладів передали благодійники із компанії ОККО та фонду «Рідні». Загалом від початку пандемії, завдяки цим доброчинцям, лікарні Львівщини поповнилась вже 8 такими, вкрай необхідними, апаратами.

«Ще в березні – на початку карантину – ми чітко зрозуміли, де саме можемо бути корисні у цій ситуації і тоді ж почали працювати над втіленням. Так, наша компанія долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансувала 50 000 перевезень медичних працівників до робочих місць через сервіси Uber,  Uklon, Bolt та Opti майже по всій країні. Та на цьому ми вирішили не зупинятися. Допомагали медичним закладам захисними костюмами, рукавичками, дезинфікуючими засобами. Сьогодні передаємо апарати штучної вентиляції легень», – каже керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Вісім апаратів штучної вентиляції легень від компанії ОККО та благодійного фонду «Рідні», які одержали лікарні Львова та області, вже встановленні і готові до використання.

Зокрема, апарати ШВЛ отримали у Львові 1-ша Міська клінічна лікарня імені Князя Лева, 5-та Міська клінічна лікарня та пологовий будинок на вулиці Мечникова. Допомогли благодійники цінним обладнанням також Стрийській центральній районній лікарні.

106661819_270826233981379_1985712480759202580_n

«На початку карантину фонд «Рідні» повідомляв про ініціативу об’єднання бізнесу задля допомоги медикам. Адже в такий час допомагати має кожен із нас. Тому «Рідні» разом із партнерами закупили засоби захисту для лікарів: захисні костюми, окуляри, респіратори, а також рентген апарат, апарати штучної вентиляції легень, які передали в опорні лікарні Львова та області», – наголосила  Марта Федорів, президентка фонду «Рідні».

  • 0
  • 322
Схожі новини