Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Блогерська туса в Офісі президента або чому Подоляку варто піти за Арестовичем
05 Березня, 10:06

Блогерська туса в Офісі президента або чому Подоляку варто піти за Арестовичем

У трьох моїх знайомих у листопаді під Бахмутом зникли чоловіки. Їх доля досі невідома.

У моєї подруги чоловік отримав поранення на фронті, вже кілька місяців вона доглядає його сама, розриваючись між лікарнею та дитиною.

Наш з чоловіком друг втратив на війні ногу…

Цей список я можу продовжувати, наближаючись до безкінечності. Але все це не має жодного сенсу, бо такі люди і такі сімʼї зараз у нашій країні стали буденністю та звичайною статистикою. 

Тим паче, що з Офісу президента нам диктують таких інфлюенсерів та лідерів думок, що куди там тому пораненому воякові…

3 березня радник керівника ОП Михайло Подоляк зустрівся із українськими блогерами… 

Я не знаю, як відреагували на цю інформацію ви, та мене вона порвала на тисячі дрібних шматочків, бо я думала, ми і так на дні, але, зʼясувалось, що пробивати його окремі представники нашої влади не втомляться ніколи.

Повідомлення про цю зустріч учора лилося зі всіх можливих каналів, розчулені блогери постили фото, відео, історії… Вихвалялися своєю важливістю, пишалися досягненнями та співпрацею зі самим Офісом президента.

Хто був присутній на зустрічі? Наприклад:

Нікіта Добринін – у березні 2021 року погодився стати ведучим російського “Холостяка”.

Саша Бо – нещодавно повернулась зі шикарного відпочинку у Домінікані, а перед тим розповідала, що не може постити фото про війну у своєму блозі, бо її блог – це її робота, а через такі фото роботу можна втратити.

Ксюша Манекен – оʼкей, факт її минулого ескортниці оминемо, щоб гірко не заридати, але ця ж Ксюша Манекен у 2015 році ніяк не могла розібратися, чий Крим.

znimok-ekrana-2023-03-05-o-08-45-35

а після зустрічі з Подоляком написала у себе ось так:

znimok-ekrana-2023-03-05-o-08-47-00

Олександр Заліско…. Ну ви ж памʼятаєте “голодну тусу” у Львові. Так, це той самий Олександр Заліско…

Від цієї інформації – кров з очей. На щастя, більшість притомних українців блогерську тусу в Офісі президента засудили.

Подоляк спробував виправдатися, але іноді краще мовчати:

znimok-ekrana-2023-03-05-o-10-02-37

Пане Михайле, ви це серйозно???? На другому році повномасштабної війни, після диких звірств російської армії на території України, ви запрошуєте на зустріч людей, які не однаково розуміють природу війни і подій, які відбуваються, і при цьому називаєте їх лідерами думок???? Як це можливо, якщо моя 9-річна дитина, знає, хто така росія і що у нас за війна.

Пане Михайле, немає ніякого інформаційного фронту. Просто запамʼятайте собі це! Не варто розкидатись такими словами, бо слово фронт для українців – більше не слово з фільмів про війну чи з історичних підручників. Фронт – там, де хтось тримає над вами небо, поки ви тусите з блогерами, а вони постять фото у купальниках з домініканських пляжів. Бо, мабуть, дуже втомились на своїй інформаційній війні, тож мусять відпочивати.

Пане Михайле, фронт – це війна між життям і смертю, і до ваших трендсеттерів це не має жодного відношення. Вимагаю припинити знецінювати подвиг тисяч українців та не підмінювати поняття.

Тим часом пан Подоляк гордо стоїть на своїй позиції і анонсує ще не одну таку зустріч із інфлюенсерами…

У трьох моїх знайомих у листопаді під Бахмутом зникли чоловіки. Їх доля досі невідома. У моєї подруги чоловік отримав поранення на фронті, вже кілька місяців вона доглядає його сама, розриваючись між лікарнею та дитиною. Наш з чоловіком друг втратив на війні ногу…

Та їх чомусь не запрошують в Офіс президента..

  • 0
  • 2061
Схожі публікації