Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: кілька важливих цифр з бюджету Львівщини на 2022 рік
21 Грудня, 16:52

Юрій Доскіч: кілька важливих цифр з бюджету Львівщини на 2022 рік

Під час сьогоднішньої сесії депутати обласної ради ухвалили бюджет Львівщини на 2022 рік. Цей той головний фінансовий документ, за яким область житиме упродовж усього наступного року.   

  Насамперед варто відзначити, що доходи бюджету очікують у 6,3 мільярди гривень. Як пояснили в облдержадміністрації, майже 4 мільярди з цієї суми планують отримати з надходжень від податків і платежів. 

Найбільше коштів з бюджету традиційно ми скерували на освіту, дороги, медицину, культуру, спорт, соціальний захист. Зокрема наступного року будуть реалізовувати 29 обласних цільових програм. На які депутати передбачили понад 1,5 мільярда гривень. 

   Радію, що поза увагою не залишиться і профтехосвіта. Адже саме випускникам цих закладів у майбутньому піднімати нашу економіку. Тож ми проголосували за збільшення, зокрема, стипендій для тих, хто здобуває фах у профтехосвіті. 

Варто відзначити і те, що вперше у  бюджеті на наступний рік передбачили додаткові кошти на проведення розрахунків за енергоносії для територіальних громад. Йдеться про майже 86 мільйонів гривень. 

  • 0
  • 849
Схожі публікації