Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Людмила Калабуха: «Без чого не можливий бізнес в Україні»  
08 Серпня, 18:56

Людмила Калабуха: «Без чого не можливий бізнес в Україні»  

«А хто у нас там є?», – питаються наші люди перш ніж починати будь-яку справу чи розрулювати проблему. Нетворкінг на всіх рівнях – перше правило успішного бізнесу в Україні.
Ми чітко знаємо, до кого звернутися.

Навіть 70-річна прибиральниця має свата/кума/брата/сусіда, які здадуть всі явки та паролі корисних людей, яких знають вони та їхні знайомі.
І серйозні підприємці також не лінуються зробити пару-трійку дзвінків. Вони розуміють: наступного разу допомога знадобиться їм.

Інколи – українці дійсно дружній народ. 

А в бізнесі успішні ті, хто допомагає іншим.
Для таких людей відкриті всі двері. Вони не ділять на «ближнє» і «дальнє» коло. Не сортують людей за статками та статусом.
Так, будуть халявщики, які захочуть вас використати і нічого не дати взамін.
Як їх вичислити і сказати НІ тим, хто паразитує на вас або намагається це зробити, я детально пишу у своїй книзі “Почніть говорити “НІ” розділі про маніпуляції. Вже 2 роки бестселер по всіх книгарнях України. Пишіть. Надішлю.

Світом керує базовий механізм обміну. і міцні зв’язки з надійними людьми 100 разів вам перекриють збитки від халявщиків.

Ще не було випадку, щоб мені або моїм клієнтам не допомогли вирішити будь-яке, я повторюю, будь-яке питання, люди, до яких я зверталася.

Зв’язки для успішного бізнесу в Україні – основа основ. Тому не чекайте що корисні знайомства заведуться самі. Будьте їх ініціатором. Створюйте причини для зустрічей та регулярних контактів. Самі. І буде вам щастя і гроші!

 

  • 0
  • 214
Схожі публікації