Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Людмила Калабуха: “Вона знову відкрила в собі і полюбила прекрасну жінку”
14 Травня, 18:24

Людмила Калабуха: “Вона знову відкрила в собі і полюбила прекрасну жінку”

У Віри на лівій руці нема 3-х пальців, а решта сильно покалічені. І тільки один ніготь. Та в неї завжди Ідеальний манікюр. Яскравий лак. Гарно пофарбоване і вкладене волосся. Усмішка. Завжди. Бухгалтер в держустанові. Жінка-свято. 49 років.

З кожної нової колекції вона 15 років поспіль купувала в мене новий перстень чи браслет. В нас була домовленість – я зразу мала їй дзвонити, щоб вона перша подивилася всі новинки і перша вибрала те, що їй до вподоби.

Я ніколи не чула, щоб вона нарікала, що в неї щось не так із зовнішністю. Вона не ховала руки, а її впевненості в собі можна було тільки позаздрити. І всі заздрили і рівнялися на неї.

А вчора вона мені подзвонила і сказала, що в неї річниця нового життя.

Рівно 25 років, як вона наважилася приміряти і купити перший срібний перстень після страшної аварії. Їй набридло відчувати себе зкаліченою і захотілося знову стати привабливою. ЖІНКОЮ.

Вона дякувала за чудові прикраси, колись куплені в мене. Їм нема зносу. Вони незмінно приносять радість і ніколи не вийдуть із моди. Дрібниці, що створюють настрій. Зауважила, що коли вбирає їх на важливі зустрічі, все складається добре.

Віра розповіла, що тішиться моїм успіхам в якості бізнес-тренера, але так сумує за тими часами, коли я приходила з повною валізою ювелірних прикрас до них на роботу: дівчата годинами все приміряли і слухали мої оповідки!

Якщо серед ваших знайомих є жінки, які не люблять себе, незадоволені своєю зовнішністю чи фігурою, поділіться з ними цією історією. Хай почитають про Віру, в якої не має 3-х пальців.

А зараз, я вітаю мою Віру з річницею, коли вона купила перший перстень після аварії і знову відкрила і полюбила в собі прекрасну жінку! Браво, Віро!

  • 0
  • 665
Схожі публікації