Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Наталка Добрянська: «Для того, щоб на певному етапі свого життя знову помилитися…»
28 Січня, 21:20

Наталка Добрянська: «Для того, щоб на певному етапі свого життя знову помилитися…»

Напевно, немає людини, яка б ніколи не помилялася. У дрібничках чи серйозних справах. Час від часу ми помиляємося.

Хтось помиляється у виборі освіти, професії, місця праці. Частенько обираємо фах, за яким ніколи не будемо працювати.

Хтось помиляється у виборі роботи. Йде працювати туди, де не отримує від роботи ніякого задоволення. Одні лише нарікання. Робить вигляд, що працює. Злиться, коли щось, а часом і усе, йде не так. Шукає винних: обставини, ситуації, колеги, керівництво, зарплату.

Хтось помиляється у виборі гардеробу. У гонитві за останніми модними трендами не помічає, що якийсь елемент одягу не пасує. Ні, він непоганий. Просто не пасує.

Хтось помиляється, обираючи друзів. Тут, здається, помиляються таки частенько. Принаймні, я обпеклася добряче. Ми називаємо друзями тих, хто плете інтриги у нас за спиною. Тоді ми про це не знаємо. Ми просто довіряємо, ділимося. Часом, довіряємо щось дуже важливе. Розраховуємо, що розмова залишиться між нами.

Хтось помиляється у виборі дороги. Знаєте, так буває, коли карта не туди заводить. Обирає коротший шлях і наштовхується на перепони. Здається, бо іншої дороги не знає.

Хтось помиляється у виборі другої половинки. Обирає. Радіє. Аж раптом стається так, що Ваша половинки вже зовсім не Ваша.

Хтось таки частенько помиляється.

Коли приходить усвідомлення такої помилки, варто пам’ятати, що у Ваших руках – можливість змінити.

Фах і посаду.  Гардероб. Дорогу. Друзів. Половинку, зрештою.

І нехай впродовж певного часу Ви будете віч-на-віч зі своїми помилками.  Для Вас це означатиме пошук нового. Пошук себе. Можливість спробувати себе у професії, про яку давно мріяли. Можливо, Ви навіть пригадаєте, що маєте відповідний диплом. Можливість поїхати туди, де ніколи не бували, але дуже хотіли побувати. Перебороти страх Наважитися відпустити з Вашого життя тих, хто давно став для Вас чужим. Позбутися фальшивих людей у своєму житті. Зрозуміти, що потрібно насамперед Вам. Щоб бути щасливим/щасливою. Зрозуміти себе.

Навіщо?  Мабуть, для того, щоб на певному етапі свого життя знову помилитися. Бо не помиляється той, хто нічого не робить. Для досвіду. Для розуміння себе.

  • 0
  • 1201
Схожі публікації