Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Гаврон: «Якщо ви підтримували Майдан чи хлопців в АТО, то у неділю після церкви підіть до пам`ятників Небесної Сотні»
18 Квітня, 21:15

Володимир Гаврон: «Якщо ви підтримували Майдан чи хлопців в АТО, то у неділю після церкви підіть до пам`ятників Небесної Сотні»

Остання соціологія показує 60% на 40% на користь ЗЕ, тож цілком очевидно, що всі хочуть змін.

Звертаюся до тих українців, які в першому турі виборів голосували переконанням за свого кандидата, а в другому турі принципово не підтримують Порошенка і не будуть брати участі у виборах чи будуть портити бюлетень.

Це ваша позиція і ваше право, але: у мене прохання до вас, якщо ви підтримували Майдан чи хлопців в АТО, то після церкви підіть до пам`ятників Небесної Сотні, помоліться і спробуйте пояснити їм, чому ви даєте мовчазну згоду, щоб країну очолив той, хто пропонував їх одягнути у вовну, а беркуту добувати з них електрику. 

А потім підіть далі, до могил на місцевих цвинтарях, де поховані наші хлопці, що загинули за час російсько-української війни і після молитви поясніть хлопцям, що в найближчому майбутньому їхній окоп, де їх накрило снарядом на нулі, може перейти сєпарам, бо новий головнокомандувач віддав наказ «просто прєкратіть стрелять». 

Так буде чесно, чи не так?

У вас ще далі є бажання не підтримувати жодного?

Порошенко такий, який є. Він не ідеальний. Його команда не зовсім ті люди, яких би хотілося бачити біля керма державних справ, але бажання та творення змін є і буде.

Реформи і напрямки, які саме він задав в Україні дозволять нашій державі самоствердитися і відійти від будь-якого російського впливу та наблизитись до Європи.

Початок є і тепер все залежить від нас.

Ви тут сорочку рвете, що не має за кого голосувати. А де ви були ці чотири роки? Що саме ви зробили? Це ж саме від таких середовищ найбільше чути, що всюди зрада.

Спершу треба в собі розібратися і спитати себе: 

«Чи маємо зарплату в конверті? Чи подалися на субсидію, на яку реально не маємо права? Чи скручуємо лічильники на газ/воду?»

Ховаємо реалії за вишитою сорочкою і хочемо, щоб хтось щось «порішав», а на вибори не підемо, бо немає за кого голосувати?

Будете тихо сидіти і чекати? І вас це влаштовує?

Ми не маємо чекати, бути свідками, ми маємо бути творцями цієї історії, яка зараз довкола нас.

Ідіть і голосуйте! І пам’ятайте, що Україна і життя в ній це повне відображення наших дій.

  • 0
  • 1710
Схожі публікації