Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бродівчани скаржаться на великі черги в районній поліклініці
22 Серпня, 16:29

Бродівчани скаржаться на великі черги в районній поліклініці

Віднедавна у Бродівській районній поліклініці разом з дорослими приймають і дітей. Однак останні дні літа як для пацієнтів, так і для лікарів – нестерпні. Медики не встигають оглядати усіх хворих.  Через це утворюються великі черги, передає ТРК Броди.

Галина приїхала з села Боратин, разом з нею – двоє дітей. Проходять шкільний медогляд.

“Вже 5 годин в поліклініці сиджу, медогляд з дітьми проходжу. Була в окуліста, в педіатра. І там, і там посварилася з людьми через великі черги. Кому щеплення треба – без черги йде. А я зараз з дітьми на автобус не встигаю, прийдеться пішки йти до села”, – каже Галина.

Лікарі не витримають навантаження також.

“Згідно нормативів МОЗ, в день ми повинні приймати від 26 до 30 дітей. А в реальності – близько 100”, – каже лікар-офтальмолог Юрій Маєвич.

Пані Анна також проходить медогляд з онуками. Каже, у коридорах неможливо дихати.

“Повний коридор людей. Вікна нема, повітря свіжого нема. Я вже другий день пробую потрапити до окуліста, але не виходить”, – розповідає.

У проблемі лікарі звинувачують освітян.

“Кожного року проводили медогляд за скеруванням шкіл. Був план від лютого, жодного ажіотажу не було. Цього року ніхто нічого не організовував. Люди все роблять самостійно, ще й чекають до останнього”, – додає лікар Маєвич.

Медики кажуть, після об’єднання дорослої та дитячої поліклініки працювати стало значно важче.

Це вважають однією з причин, через які всі мешканці району у незручних умовах.

Фото: ілюстративне

Схожі новини