Будинок вчених у Львові хочуть повернути у власність міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Будинок вчених у Львові хочуть повернути у власність міста
10 Серпня, 15:45

Будинок вчених у Львові хочуть повернути у власність міста

Галицька окружна прокуратура міста Львова подала позов до Господарського суду Львівської області про витребування з незаконного володіння приміщення Будинку вчених. Про це LMN повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Ввсупереч чинному законодавству, вищезгадане приміщення знаходиться у приватній власності Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, хоча будівля належить до списку пам’яток, що не підлягають приватизації. Фактично, будівля Будинку вчених використовується з метою отримання прибутку, що суперечить поняттю неприбуткової організації, – повідомили в прокуратурі.

Окрім того встановлено, що приміщення належало до обласної комунальної власності і правових підстав для прийняття розпорядження районною адміністрацією про його передачу у приватну власність не було. Таким чином, рішення про передачу майна прийнято з порушенням вимог законодавства.

Прокуратура в суді наполягатиме на поверненні громаді вказаного нерухоме майно у самому центрі Львова загальною площею понад 3200 кв. м. Така принципова позиція прокуратури унеможливить в подальшому факти проведення сумнівних масових заходів, в історичній пам’ятці міста Львова, як от молодіжна вечірка, яка відбулась в листопаді минулого року та набула широкого негативного резонансу у ЗМІ, – зазначають у прокуратурі.

  • 0
  • 191
Відео