Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через порушення карантинних норм у Львові закрили кіоск з хот-догами
08 Червня, 11:25

Через порушення карантинних норм у Львові закрили кіоск з хот-догами

Вчора, 7 червня, у Львові працювали моніторингові групи, котрі перевіряли суб’єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Такі перевірки триватимуть протягом усіх вихідних днів на виконання доручення міської комісії з питань ТЕБ і НС. Через порушення, на власника кіоску  з продажу хот-догів на вул. Грінченка, 2−4, склали протокол та призупинено його діяльність, передає Львівська міська рада.

Підприємець здійснював діяльність без маски та рукавичок. У кіоску був відсутній антисептик. Загалом комісія обстежила 366 закладів та надала 28 попереджень.

Також перевірки проводили у міському транспорті. Загалом перевірили 18 трамваїв, 14 тролейбусів та 36 автобусів. Зафіксували 34 випадки людей без масок та двох водіїв без масок. Переповненого транспорту не було.

Нагадаємо, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб’єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів. Моніторингові групи працюють у складі працівників райадміністрацій, працівників Держпродспоживслужби та правоохоронних органів. Рейди проводитимуть щодня у посиленому режимі. При виявленні порушень розмір штрафу становитиме від 17 до 34 тис. грн.

Фото: Львівська міська рада.

  • 0
  • 159
Схожі новини