Через сказ лисиці у двох громадах Львівщини запровалили карантин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через сказ лисиці у двох громадах Львівщини запровалили карантин
20 Травня, 17:55

Через сказ лисиці у двох громадах Львівщини запровалили карантин

У селі Медвежа, на Дрогобиччині та селі Соколівка, що на Золочівщині виявили захворювання на сказ у лицись. Через це в громадах запровадили карантин. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«На Дрогобиччині у селі Медвежа та на Золочівщині у селі Соколівка виявили захворювання на сказ у лисиці. Через це запровадили карантинні обмеження – у селі Медвежа і Соколівці, 5-кілометровій зоні населених пунктів та частині прилеглих мисливських угідь», – зазначив він.

Нагадаємо, Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким ушкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

Людина може заразитися сказом від інфікованої тварини через укус, подряпину та мікроушкодження шкіри чи потрапляння зараженої слини на слизові оболонки. У контактний спосіб людей найчастіше інфікують коти й собаки — з-поміж свійської фауни, а в дикій природі — лисиці та вовки.

  • 0
  • 424
Відео