Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чотири тисячі іноземних військових проходять навчання на Яворівському полігоні
15 Вересня, 16:16

Чотири тисячі іноземних військових проходять навчання на Яворівському полігоні

15 вересня на Яворівському полігоні почалися військові навчання «Репід Трайдент-2020», повідомляє Твоє.місто. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду.

“На Львівщині перебуватимуть близько 4 тисяч військових із 9 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатимуть бронетехніку та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуть польоти вертольотів армійської авіації та повітряних суден військової авіації Повітряних Сил ЗС України”,- повідомляють у Міноборони.

Керівництво навчання звертається до мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру миротворчості та безпеки, гостей Львівщини із наполегливим проханням обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону із міркувань турботи про безпеку.

“Територія військового полігону охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку Збройних Сил України, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин. Також відбуватиметься рух колон військової техніки”, – наголошують у Міністерстві оборони. 

Фото з відкритих інтернет-джерел.

Схожі новини