Чиновник зі Стрийщини розтратив на генераторах 650 тисяч гривень громади | Львівська мануфактура новин
Чиновник зі Стрийщини розтратив на генераторах 650 тисяч гривень громади
06 Жовтня, 13:55

Чиновник зі Стрийщини розтратив на генераторах 650 тисяч гривень громади

На Львівщині керівнику комунального закладу повідомлено про підозру у розтраті майже 650 тисяч гривень бюджетних коштів. Про це повідомили у Поліції Львівщини.
Директор Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури однієї із сільських рад у Стрийському району уклав договір про закупівлю шести джерел резервного живлення (електричних генераторів) для забезпечення потреб шести місцевих навчальних закладів – двох садочків та чотирьох шкіл.

Проте, вказані у договорі ціни на закуплені генератори були завищені та не відповідали ринковим. В подальшому кошти з місцевого бюджету були перераховані постачальнику і таким чином громаді було завдано збитків на суму майже 650 тисяч гривень, – йдеться у повідомленні поліції.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень,  зокрема привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.
  • 0
  • 59
Відео