COVID-19 не збавляє обертів: ситуація на Львівщині, в Україні та у світі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
COVID-19 не збавляє обертів: ситуація на Львівщині, в Україні та у світі
18 Жовтня, 09:55
logo-black

COVID-19 не збавляє обертів: ситуація на Львівщині, в Україні та у світі

Станом на ранок, 18 жовтня, у Львові та області підтверджено ще 305 випадків коронавірусу. Загалом від початку пандемії ця цифра виросла до 24 844. На жаль, 13 людей не змогло подолати небезпечну недугу, це вже 694 летальних випадки, відколи пошесть поширилась світом. 9430 пацієнтів одужало, – 135 за добу.

За вчорашню добу лабораторні центри провели 1459 ПЛР-тестів. Відтак, 305 виявились — позитивними. Серед інфікованих 119 людей – мешканці обласного центру.

 

Впродовж останньої доби в Україні зафіксували ще 5231 випадок Covid-19. 90 людей померло. 1264 – одужали.

Найбільше епізодів захворювання виявлено у Києві, Харківській, Львівській, Одеській та Чернівецькій областях.

Для того, аби ситуація із коронавірусом в Україні стабілізувалася, потрібно робити щонайменше 100 тисяч ПЛР-тестів щодня або запроваджувати жорсткий карантин, таку думку висловив інфекціоніст Володимир Курпіта. Медик вважає вже в листопаді слід чекати жорсткого карантину.

«Україна повинна робити щонайменше 100 тисяч тестів щодня. Це досить велика кількість для України. Я не впевнений, що наші спроможності дозволять це вирішити. Через це в листопаді я би очікував жорсткіший карантин, який буде оголошений урядом на тлі погіршення епідемічної ситуації», – зазначив інфекціоніст.

При цьому він спрогнозував, що стабілізація має наступити в лютому-березні 2021 року.

“Протягом листопада і грудня в нас буде наростання, і ми будемо бачити погіршення епідемічної ситуації. А стабілізація, напевно, припаде на лютий-березень наступного року”, – припустив Курпіта.

Темпи пандемії наростають і у світі, за добу на планеті зафіксовано понад 400 тисяч нових випадків COVID-19. Найбільше випадків (понад 8 мільйонів) виявлено в США, на другому місці – Індія, третє місце у Бразилії. Четверте місце займає РФ, п’яте – Аргентина.

Відео