Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дефіциту яєць, м’яса, молочних продуктів і овочів не буде, – Мінагрополітики
12 Квітня, 09:32

Дефіциту яєць, м’яса, молочних продуктів і овочів не буде, – Мінагрополітики

Заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький виключає ймовірність дефіциту на курячі яйця, м’ясо птиці, молоко та овочі на внутрішньому ринку України, повідомляє Європейська правда.

За його словами, може йти мова про скорочення експорту, але не про дефіцит на внутрішньому ринку. Зокрема, відповідаючи на запитання щодо загибелі 4 мільйонів курей на птахофабриці “Чорнобаївська” агрохолдингу “Укрлендфармінг”, заступник міністра повідомив, що до повномасштабного вторгнення Росії Україна експортувала до 40% яєць.

«Аналогічна ситуація з м’ясом птиці або виробництвом молока: ті втрати, які зазнали, можуть становити до 10-15%, і це, перш за все, стосується скорочення експорту, але не викличе дефіциту на внутрішньому ринку”, – заявив Висоцький.

Також він повідомив, що цього року на заході та в центрі України буде збільшено площі під овочі, що входять до базового борщового набору – капуста, морква, буряк, картопля.

“Це дозволить перекрити часткове зменшення виробництва на Півдні та Сході для того, щоб усіх українців забезпечити відповідною овочевою продукцією”, – наголосив він.

  • 0
  • 32
Схожі новини