Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дідусь із Буковини переказав ЗСУ свої заощадження: майже 400 тисяч
03 Березня, 11:00

Дідусь із Буковини переказав ЗСУ свої заощадження: майже 400 тисяч

У Чернівецькій області 82-річний мешканець Новодністровська переказав на підтримку Збройних Сил України 10 тисяч доларів та 100 тисяч гривень особистих накопичень.  Про це у на своїй сторінці у Фейсбуку повідомила міська голова Наталія Цимбалюк.

«Що таке війна, наше старше покоління знає ще краще, ніж ми, бо в їхньому житті це друга кривава війна. Шевчук Микола Григорович, мешканець міста Новодністровськ, завжди небайдужий до долі країни і до долі нашої громади. Він перерахував на підтримку української армії власні 100 000 гривень і 10 000 доларів США», – пише вона.

Це були усі заощадження, які чоловік збирав протягом свого життя, а народився він у жовтні 1939 року. Після початку активних бойових дій дідусь вирішив, що потрібно підтримати український військових, які б’ються зараз із російським ворогом. Тому перерахував кошти на потреби армії. На підтвердження свого вчинку чоловік приніс до міської ради відповідні квитанції проведених перерахунків.

Нагадаємо, що на спецрахунок, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України у протистоянні Росії, вже перерахували понад 6 млрд грн. Як допомогти нашим захисникам за допомогою Дії, читайте тут.

Схожі новини