Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ділила між подружжям чужу квартиру: львівську суддю зобов’язали пройти шестимісячне навчання
16 Серпня, 15:45

Ділила між подружжям чужу квартиру: львівську суддю зобов’язали пройти шестимісячне навчання

Суддю Франківського райсуду Львова 58-річну Марію Мартинишин на пів року відсторонили від роботи. За цей час зобов’язали її пройти курс підвищення кваліфікації. Причиною стало те, що Мартинишин ділила між подружжям квартиру, яка належала взагалі третій особі. Саме справжній власник помешкання і подав на Марію скаргу, повідомляє Вища рада правосуддя.

«Марія Мартинишин ухвалила у цій справі рішення про визнання за особою права власності на майно, що належить на праві власності іншій особі, яка не була залучена до участі у справі. Це визнано неправомірними діями», – йдеться у повідомленні.

Позов Марія Мартинишин розглядала ще у 2016 році. Тоді львів’янка Оксана Морозова перед розлученням з чоловіком Сергієм вирішила поділити квартиру.

Суддя винесла рішення у справі всього за три дні.  Вона порівну поділила квартиру між чоловіком та жінкою. Однак справжній власник квартири навіть не був учасником розгляду.

Як виявилось, Марія Мартинишин взагалі не мала б розглядати цей позов. Квартира була розташована у Шевченківському районі Львова, а не Франківському, тому справою мав займатися інший суд.

Після шестимісячного навчання, яке проходитиме Марія Мартинишин, її оцінюватимуть на здатність повернутися на роботу у свій суд.

Як повідомляє zaxid.net, за даними рейтингу львівських суддів, 58-річна Марія Мартинишин входить до трійки суддів, на яких найчастіше скаржаться учасники судових засідань чи
правоохоронці. У Франківському райсуді вона працює із 1987 року.

 

Фото: захід.нет .

  • 0
  • 422
Схожі новини