Дівчині, яку уразило струмом на даху вагона, потрібні кошти лікування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дівчині, яку уразило струмом на даху вагона, потрібні кошти лікування
16 Грудня, 12:58

Дівчині, яку уразило струмом на даху вагона, потрібні кошти лікування

 

LMN писала про випадок, який стався 13 грудня на станції “Підзамче” у Львові. 20-річних хлопця та дівчину вразило струмом, коли вони хотіли сфотографуватися на вагоні з резервуаром.

Обоє досі перебувають у 8-мій міській клінічній лікарні. У хлопця обгоріло лице, він у середньому стані важкості.

Стан здоров’я дівчини гірший, після трагедії її поклали в реанімацію.  У неї обгоріло 55% тіла,  є опіки різного ступеня важкості.  День лікування обходиться приблизно у 10 тис. грн. на день. Скільки воно триватиме, медики спрогнозувати не можуть. Припускають, щонайменше півроку.

Батьки дівчини в розпачі, бо не можуть оплатити лікування єдиної доньки. Обоє – на пенсії. Про це розповіла журналістка Євгенія Полікарпова. Вона спілкувалася з потерпілими та батьками дівчини. Просить тих, хто може допомогти родині коштами, написати їй приватне повідомлення у “Фейсбук”.

 

«Дивує, що ці люди, яким уже 20 років, не знали про те, що над вагонами проходить високовольтна лінія і які наслідки можуть бути від її удару, – каже LMN Євгенія. –  На даху вагона дівчина послизнулася і схопилася за цей дріт. Знепритомніла. Щастя, що взагалі залишилася жива, адже напруга у дузі сягає 27 тисяч вольт. Батьки, вчителі повинні обов’язково розказати дітям про цей випадок і застерегти від необдуманих вчинків».

 

 

Через ураження електрострумом можливий розвиток ускладнень з боку серцево-судинної, центральної нервової системи, порушення зору, слуху та інших органів.

  • 0
  • 462
Відео