До Дня матері львівська мерія виплатись матерям одноразову грошову допомогу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До Дня матері львівська мерія виплатись матерям одноразову грошову допомогу
10 Травня, 15:24

До Дня матері львівська мерія виплатись матерям одноразову грошову допомогу

З нагоди Дня матері, який відзначають у другу неділю травня, Львівська мерія виплатить одноразову матеріальну допомогу матерям. Отримають грошову допомогу ті, чиї колишні чоловіки ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері — мешканки Львова.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин каже, цьогоріч одноразову виплату у розмірі 700 грн. отримають 94 матері.

На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачено 65, 8 тис. грн.

«Також матеріальну допомогу виплатять матерям і батькам бійців АТО, які загинули, захищаючи кордони нашої Батьківщини, та Героїв Небесної Сотні. Батькам Героїв нададуть виплату в розмірі 5 тисяч гривень. Цю допомогу, зазначу, отримають і батьки, і матері загиблих Героїв. Крім того, таку ж суму надамо й матерям і батькам, які не є мешканцями міста Львова, але їх діти були зареєстровані у Львові. Уже підготовлено розпорядження на виплату. Проте, станом на сьогодні, ще не усі батьки надали документи: тому ці виплати здійснюватимуться й надалі», — розповів Ігор Кобрин.

З нагоди відзначення цього свята, також одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень отримає матір учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан.

Фото: podrobnosti.ua

  • 0
  • 835
Відео