Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“До лікаря приходжу, як до рідного батька”: дрогобичанці з важкою недугою потрібна допомога
24 Лютого, 18:57
logo-black

“До лікаря приходжу, як до рідного батька”: дрогобичанці з важкою недугою потрібна допомога

Дрогобичанка Наталія Сова живе з важкою недугою – синдромом Морфана. Це важке генетичне порушення розвитку сполучної тканини. Жінка потребує термінової операції на серце, повідомляє “Варто-Галицькі Новини”. 

“Це хвороба, яку неможливо лікувати. Певний період ти живеш і нічого не помічаєш навіть, але приходить часі треба оперувати. Восени, у листопаді, на плановому обстеженні лікар сказав, що треба готуватись до операції. Два тижні я пила заспокійливі, була стривожена. Потім поділилась з однокласницею, вона ще з друзями, і почали збирати кошти. Світ не без добрих людей”,- пояснює Наталія LMN.

Жінка каже, що точної суми, яка потрібна на операцію, не знає. 

“Сама операція коштуватиме 150-200 тисяч гривень. Але це тільки операція. А на реабілітацію, напевно, піде ще стільки. В Інституті серця мене ставили на чергу на операцію на 19 лютого, проте тоді я ще не була готова. Зараз перенесли на 25 березня”, – зазначає Наталія.

 Це вже не перша операція, яку жінка мусить перенести. 23 роки тому Наталії поставили клапан на серце. 

“Тоді мені робили операцію у Львівському медінституті. До лікаря, що мене оперував, і досі приходжу на обстеження. Ходжу до нього, як до рідного батька”, – зізнається жінка. 

Наталія працює продавцем на ринку. Працює з понеділка до суботи, щоденно з 6:00. Каже, що така робота дуже їй підходить, оскільки близько від дому. Наталія живе з мамою. Наголошує, що мама усе життя дуже їй допомагає. 

Наталя каже, що попри свою недугу живе повноцінним життям. Виховує 11-річну доньку, якій теж генетично передалась хвороба. Дівчинка регулярно обстежується в ОХМАДИТі, має інвалідність. 

“Донечка ходить до звичайної школи, як і усі діти. Єдине – звільнена від занять фізичною культурою. Стараюсь, щоб вона теж жила повноцінним життям”, – каже Наталія.


Рахунки, куди можна надсилати допомогу:

4731219103016642 – ПриватБанк (отримувач — Наталія Сова)

Для доларових переказів

4731219103017541 – ПриватБанк (отримувач — Наталія Сова)

Телефон Наталії Сови для зв’язку: 098-254-9392

  • 0
  • 3663
Схожі новини