Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
DO NOT sponsor murder: Україна запустила кампанію щодо бойкотування товарів рф та Білорусі
30 Березня, 15:25

DO NOT sponsor murder: Україна запустила кампанію щодо бойкотування товарів рф та Білорусі

Україна розпочала міжнародну інформаційну кампанію DO NOT sponsor murder, метою якої є бойкотування усіх російських та білоруських товарів та послуг. Про це повідомили у Міністерстві економіки.

На даний час мати будь-які бізнес-зв’язки з росією та Білоруссю — це величезний удар по репутації та мовчазна підтримка політики країн-агресорів проти України. Адже гроші, які люди платять за товари з країни-агресора, йдуть на знищення мирних українських міст та людей, — заявили у відомстві.

Відтак у межах проєкту іноземному бізнесу ініціатори пропонують:

  • Відмовитись від співпраці з російськими та білоруськими контрагентами
  • Прибрати російські та білоруські товари з полиць магазинів
  • Замінити російських та білоруських партнерів на партнерів країн, що виступають проти війни в Україні, або ж на знак підтримки економіки України — на українських. Подати заявку на пошук партнерів в Україні можна тут.

Також ініціатори закликають іноземних громадян:

  • Не купувати російські та білоруські товари;
  • У соціальних мережах коментувати та поширювати дописи з відмітками акаунтів корпорацій, які продовжують співпрацю з Росією та Білоруссю. Для цього рекомендують використовувати наступні хештеги: #DONOTsponsormurder #StandWithUkraine #IbuyUkranian.
  • Виходити на мітинги проти компаній, що співпрацюють із РФ та Білоруссю.

Окрім того, українським підприємцям пропонують надсилати логотипи своїх компаній за електронною адресою buyukrainian@epo.org.ua , які розмістять на сторінці міжнародної інформаційної кампанії.

У Мінекономіки також додали, що українські та іноземні компанії можуть поставити один з рухомих рядків на своєму сайті: “We joined the boycott of russian and belarusian products. Glory to Ukraine!” або “Support Ukrainians. Boycott russian and belarusian products”. У відомстві закликали використати візуальні матеріали кампанії DO NOT sponsor murder у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn.

 

  • 0
  • 19
Схожі новини