Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«До останнього вірили, що він десь у «підвалах»: у Львові попрощаються з солдатом, який загинув у боях за Луганський аеропорт
22 Травня, 15:35
logo-black

«До останнього вірили, що він десь у «підвалах»: у Львові попрощаються з солдатом, який загинув у боях за Луганський аеропорт

Антоніна Скляренко

Завтра, 23 травня, спочатку на Бущині, а згодом і у Львові прощатимуться із 18-річним Героєм Сергієм Тимощуком. Загиблий служив у 80-аеромобільній бригаді. Загинув наприкінці літа 2014 року в бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт.

Молодого десантника усі ці шість років вважали безвісти зниклим. Аж поки ДНК-експертиза не підтвердила, що невідоме тіло солдата належить саме Сергієві.

Хлопець народився в містечку Славута на Хмельниччині.

97563777_2002730719871034_6642398606684848128_n

«Коли обірвався зв’язок із Сергієм, мати і ми намагались його розшукати. Куди тільки не писали, направляли звернення, ніде нічого. Були запити і на сторону окупанта в Росію. Вважали, що він може бути у полоні. Треба було, щоб та сторона знала, що ми шукаємо і готові боротися за наших військових. Але і звідти була тиша, – розповідає LMN міський голова Славути Василь Сидор. – Потім за якийсь час з’явилося повідомлення, що начебто проведена експертиза і таки є підтвердження, що Сергій загинув. Мати після тривалого часу пошуків спочатку відмовилась в це вірити. До останнього жила надією, що син живий і його можна буде врятувати. Зараз родина зробила повторно ДНК-експертизу. Вона знову підтвердила, що останки таки належать Тимощуку».

Сергій Тимощук служив у львівській військовій частині А0284 – 80-та аеромобільна бригада. Із початком війни пішов на війну. Захищав луганський аеропорт. 31 серпня 2014 року з хлопцем пропав зв’язок.

Земляки загиблого солдата досі не можуть повірити, що він загинув.

«Знала цього хлопчика. Така хороша, добра дитина була. Завжди допомагав мамі прибирати в ПФ. Вічна пам’ять герою! Хай земля буде пухом!», – написала у соцмережі Ніна Мельник.

__identifikuvali_ostanki_zagiblogo_shist_rokiv_tomu_biycya_ato_zi_slavuti_1_2020_05_18_04_00_47

«Пам’ятаю цього хлопця. Він і його сестра Таня вчилися в нашій школі. Знала, що пропав безвісти, але надіялась, що він живий, що десь “на підвалах”. Сім’ї бажаю сили, адже стільки років чекати сина і брата, а натомість отримати ту страшну звістку – це неможливо навіть уявити. А Сергійкові – вічна пам’ять! Ми ніколи не пробачимо окупантові смерті ось цих молодих хлопців, які навіть не встигли пожити! Герої не вмирають!», – написала у соцмережі знайома загиблого Героя Ольга Малярчук.

Тіло молодого військового завтра о 8.30 зустрінуть у Буську. Всіх небайдужих просять прийти до АЗС “ОККО”, щоби вшанувати його пам’ять. Далі останки загиблого привезуть у Львів. О 10 ранку з Сергієм зможуть попрощатися у військовій частині, де той служив. Вже в неділю, 24 травня, Героя похоронять на «Новому кладовищі» у рідній Славуті.

У молодого солдата залишилась мати та сестри.

  • 0
  • 2277
Схожі новини