«Домівка врятованих тварин» у Львові закривається через брак фінансування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Домівка врятованих тварин» у Львові закривається через брак фінансування
17 Травня, 18:02

«Домівка врятованих тварин» у Львові закривається через брак фінансування

«Домівка врятованих тварин» у Львові припиняє своє існування. Як повідомив керівник Орест Залипський, причиною закриття став брак фінансування. 

«Центр порятунку тварин чи притулок це дуже великі витрати і йде мова не тільки про годівлю тварин. А ми витрачаємо гроші на вивіз сміття, на заробітну плату, на матеріали, на якісну їжу для тварин, на ліки, на ветеринарів, на паливо, на ремонт автомобіля, на вакцини, на обробки, на миючі засоби, на антисептики, на рукавички, на відра, на віники, на швабри. Ну це тільки такий поверхневий список того на, що йдуть гроші притулку…», – написав він.

Відтак команда прийняла рішення зупинити прийом усіх тварин та ліквідувати центри.

Зазначимо, з початку повномасштабної війни «Домівка» піклувалася про домашніх улюбленців, що були змушені покинути звичне для них середовище. Багато тварин прибуло з прифронтових/фронтових зон ведення бойових дій, частина була евакуйована.

Додамо, що «Домівку врятованих тварин» у парку «Знесіння» заснували у 2018 році. Тут живе більше сотні звірів, яких визволили з рук браконьєрів чи недобросовісних господарів.

Відео