Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дороги, вулиці та каналізації: в Миколаєві активно взялися за розвиток інфраструктури міста
04 Серпня, 15:22
logo-black

Дороги, вулиці та каналізації: в Миколаєві активно взялися за розвиток інфраструктури міста

Вікторія Ничта

Попри жорсткі обмеження під час карантину та нестачу бюджетних коштів Миколаївській міській раді таки вдалося зробити усе заплановане. В місті активно ремонтують дороги, тротуари, крім того реалізують всі задумані мікропроекти.

«Розпочну із найпроблемнішого: тротуарів і доріг. Так ось, за останні пів року нам вдалося зробити капітальний ремонт тротуарів по вулиці Шептицького та обладнати там з обох сторін місця для паркування автомобілів. Зробили й капітальний ремонт відрізку автошляху по вулиці Просвіти. По вулиці Шухевича поклали бруківку, це також капітальний ремонт. Правда ще не завершили, бо плануємо вже найближчим часом обладнати там ливневу каналізацію і тоді продовжимо роботу», – каже міський голова Миколаєва Андрій Щебель.

У мерії розповідають відремонтували також тротуари і на Котляревського та частково відрізок з вулиці Космонавтів до вулиці Зеленої. А ще розпочали капітальні ремонти автошляхів на вулицях: Шевченка, Космонавтів, Львівській та Наливайка. Вже вдалося реалізувати й частину мікропроектів.

«За кошти області, міста та громади, – продовжує міський голова, – облаштували гідроізоляцію фундаменту історико-краєзнавчого музею. Це було необхідно, адже коли ідуть рясні дощі центральна частина міста потопає у воді і це шкодить будівлі. На міському стадіоні встановили трибуни для глядачів. Окрім цього, завершуємо прокладання каналізації у кварталі забудови «Під печерами». Також облаштували під’їзну дорогу до кладовища, встановили там огорожу та розчистили ділянку під майбутню стоянку».

  • 0
  • 660
Схожі новини