Довелося пережити нестерпний біль, шок і прощання із життям: у Львові врятували жінку з Бахмута | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Довелося пережити нестерпний біль, шок і прощання із життям: у Львові врятували жінку з Бахмута
18 Липня, 19:08

Довелося пережити нестерпний біль, шок і прощання із життям: у Львові врятували жінку з Бахмута

Медики Львівської обласної клінічної лікарні розповіли про порятунок 37-річної жінки з Бахмута. Її 13 травня доставили евакуаційним потягом в Львівську обласну клінічну лікарню із складною поєднаною травмою: мінно-вибухове проникаюче поранення черевної порожнини, розрив печінки та травма руки. 

За 67 днів перебування у лікарні Ірина пройшла через реанімацію та кілька складних оперативних втручань. Загрози життю уже немає і пацієнтка виписується на амбулаторне лікування. 

«Ми вистояли і перемогли. Ми живемо, дихаємо, усміхаємося і маємо великі сподівання», – говорить пацієнтка та її лікар-хірург Юрій Міхель, який з перших хвилин опікувався Іриною. 

Пацієнтці 37 років, їй довелося пережити нестерпний біль, шок, страх і прощання із життям. 10 травня Ірина потрапила під ворожий обстріл, перебуваючи на зупинці громадського транспорту. Про цей страшний день у неї залишився ще один спогад: уламок у грудній клітці, який не загрожує її життю. Попереду ще чекають оперативні втручання косметологічного плану по усуненню дефектів.

Як кажуть медики, особливістю вогнепальних травм є те, що при таких ураженнях довкола раневого каналу з часом виникають великі ділянки некрозів (омертвіння) і як наслідок – травматичне розмозження тканин та поширення зон молекулярного струсу. А відтак, потрібно було діяти чітко, без зайвих вагань і злагоджено.

Ірина не перестає дякувати хірургу Юрію Міхелю та команді медиків за врятоване життя, за професійність та повагу до пацієнтів, за відкритість та готовність завжди допомогти. 

Відео