Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Друзі кажуть, нічого не знають”: на Сокальщині вже шостий день шукають дівчину
05 Листопада, 20:08
logo-black

“Друзі кажуть, нічого не знають”: на Сокальщині вже шостий день шукають дівчину

Минулого четверга, 31 жовтня, зник зв’язок з 22-річною Вікторією Фурманчук з Великих Мостів. Дівчина написала мамі SMS та більше не виходила на зв’язок. 

Як повідомляє Zaxid.net, вранці у середу, 30 жовтня, дівчина поїхала на роботу у Червоноград, в обід вона подзвонила мамі і сказала, що їде до Львова зустрітись із подругою.

«Вона мені подзвонила і сказала, що не встигає на маршрутку і буде ночувати у іншої подруги. Потім написала мені смс, що вона у подруги, все добре. У четвер вранці вона написала смс, що їде додому. Але телефон в неї був виключений, вона його включала тільки, щоб написати смс. Ввечері у четвер вона знову написала: «Вибач, я тебе люблю». І все, телефон виключений», – розповіла мати зниклої дівчини Ангеліна.

 

У коментарі LMN жінка зазначила, що друзі Вікторії нічого не знають. 

“Принаймні, так кажуть. Віка тоді мала їхати з роботи додому. Вона працює фармацевтом. Поки ніяких новин обставин не вдалось з’ясувати. Дочка невисокого зросту. Була одягнена у рожеву куртку, чорні джинси та білі кросівки. Мала при собі рожеву сумочку, – розповіла Ангеліна. 

Жінка каже, що ніяких конфліктів з дочкою не мала. Усіх, кому що-небудь відомо про місце перебування дівчини, просять телефонувати до поліції. 

  • 0
  • 14085
Схожі новини