Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Екс-заступника директора аеропорту «Львів» посадили на 5 років
03 Березня, 11:10

Екс-заступника директора аеропорту «Львів» посадили на 5 років

Залізничний районний суд Львова засудив до п’яти років позбавлення волі колишнього заступника генерального директора з питань експлуатації аеропорту «Львів» Романа Зазуляка. Два роки тому він вимагав 40 тис. грн хабара у представників будівельної фірми «Акрол Груп». Ті ремонтували приміщення аеровокзалу.  Зазуляк вимагав у них гроші за підписання акту виконаних робіт.

Представник підрядника у судовому засіданні заявив, що на той час між аеропортом та «Акрол Груп» було укладено кілька угод на суму понад 1 млн грн. Роман Зазуляк начебто вимагав 3-5% від суми.

Гроші сказав принести у бар «Сателіт» у Львові. Представник «Акрол Груп» повідомив про це працівників СБУ та прокуратури. Прийшов у бар із прихованою відеокамерою. Роман Зазуляк отримав гроші, поклав їх у піджак, але коли побачив, що у заклад заходять невідомі, сховав їх під скатертину на сусідньому столику.

Роман Зазуляк заперечив, що вимагав хабар. Запевняв, що фірма «Акрол Груп» не виконувала роботи згідно графіку. І щоб договір не розірвали, саме представник «Акрол Груп» запропонував гроші, щоб за них купити будматеріали.

Суддя Залізничного райсуду Львова Андрій Ліуш визнав Романа Зазуляка винним у вимаганні хабара та засудив до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади. Строк відбування покарання рахуватимуть з моменту затримання Романа Зазуляка – квітня 2017 року. На вирок суду ще може бути подана апеляція.

 

Фото: ukr.segodnya.ua

Схожі новини