Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Футболіст Данило Сікан продає чемпіонську медаль для допомоги армії
01 Квітня, 20:56

Футболіст Данило Сікан продає чемпіонську медаль для допомоги армії

20-річний випускник Львівського коледжу спорту вирішив допомогти армії в оригінальний спосіб. Данило Сікан продає свою золоту медаль чемпіона світу U-20 2019 року на аукціоні eBay.

Усі виручені кошти підуть на допомогу українським військовим. Зараз ціна медалі – 8 100 доларів. Торги вже розпочались та триватимуть до 6 квітня.

“Ворог постійно і жорстоко руйнує моє рідне місто Житомир. Одного дня обстрілу зазнав житловий масив та пологовий будинок. Наступного дня така ж доля спіткала будівлю школи, потім гуртожиток, який міг бути військовим об’єктом, можливо, десь у радянських архівах. Росіяни роблять все, щоб знищити наших дітей і наше майбутнє”, – каже Данило.

_1648823884_613x321_3_0_nw

Данило передав свою нагороду для серії аукціонів World Sports For Ukraine, яку проводить Tribuna.com разом із волонтерською організацією Ukraine Alive 2022 та Білоруським фондом спортивної солідарності на підтримку української армії.

Додамо, Данило Сікан футболіст родом з Житомира. Хлопець навчався у Львівському фаховому коледжі спорту. Дебютував у дорослому футболі у 2018 році у складі львівських «Карпат». Зараз Данило виступає за німецький клуб «Ганза» на правах оренди в «Шахтаря» та збірної України.

 

  • 0
  • 81
Схожі новини